Dito zorgt voor een toegankelijk Rock Zottegem

Datum van publicatie 2024-05-01

Dit jaarlijkse rock- en dancefestival staat gekend voor zijn fantastische line-up. Zo kon je vorig jaar genieten van optredens van Zwangere Guy, K’s Choice, Goldband, Camille en Bart Peeters.

Dito is ondertussen een vaste waarde geworden op Rock Zottegem. Wij staan mee in voor de toegankelijkheid van het festival. Voor het festival van start gaat, gaan we in overleg met de organisatoren en leggen we de bouwstenen om de toegankelijkheid van het festival te garanderen en optimaliseren. Rolstoelgebruikers en mensen die (al dan niet tijdelijk) wat minder mobiel zijn, kunnen beroep doen op onze diensten. Onze vrijwilligers begeleiden hen naar een (aparte) toegankelijke ingang en maken hen wegwijs op het festivalterrein.

Praktische informatie

Voor wie? Voor elke festivalganger

Waar? Terrein Bevegemse Vijvers, Zottegem

Wanneer? 12, 13 en 14 juli 2024

Prijs? Onze begeleiding op het festival is gratis. Een toegangsticket dien je zelf aan te kopen.

Extra info? Meer info over het festival vind je op www.rock-zottegem.be

word lid!

Ontdek onze ledenvoordelen

  • Leuke activiteiten en uitstappen
  • Gratis advies en informatie
  • Interessante voordeeltarieven